poniedziałek, 28 maja 2012



Ogółem cienko... Nie ma to jak nauka na marne... Cóż, muszę dac rade.. A gdybym tak przeniosła się do sportowej na rozszerzoną biologię i geografię? Po czym poszła na turystykę i rekreację? Nie eliminując oczywiście marzeń związanych z tańcem? Póki co, pierw wygrzebac się z 1 klasy trzeba..!
A zdjecia? Starocie :)


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz