środa, 21 grudnia 2011

 I już prawie wolne :) jutro tylko fizyka...wrr. a potem śpiewanie kolęd xD to bedzie śmiesznie :)
I po sesji ze skarbem, a efekty takie:



poniedziałek, 19 grudnia 2011

19.12.2011

Małe urwanie głowy, potrzeba wypoczęcia... ale jakoś trzeba przetrwac te 3 dni. Daamy rade :) Póki co trzeba wziac sie do nauki przy niemieckiej tabliczce czekolady od Dawida :)
Ale jeszcze przed nauką caaała wyperfumowana wszystkimi możliwymi perfumami z rossmana poprzeglądam sobie deezee,szafomanie itp.. A nóż znajde sobie jakąś rzecz która znajdzie się na liście do Św. Mikołaja :)
Jutro zdjęęęęęcia z kochanym ;D nie moge doczekac się efektu końcowego ;>

niedziela, 18 grudnia 2011

powoli do przodu

zdjęcie zrobione o godz.ok. 7


W ostatnim czasie sporo się działo - Gdańsk i nadzieje z YCD, gdzie moim zdaniem program podupada i to znacznie - na casting na moje i Mateusza oczy było ok.100 osób, z czego podobno na ten właściwy casting dostało się 20 ... hmm, no nie ciekawie. A tu dowód: Na casting programu YCD w Gdańsku przyszła tylko garstka tancerzy. Zobaczcie zdjęcia i film.   Poza tymstaliśmy od 7 jak głupki i czekaliśmy w mrozie, aż nas wpuszczą. A kiedy wpuścili ? 3 godziny później, gdzie nie czułam już palców.
czapko kapturo szalik z kieszeniami :D  - River Island




Później zwiedziliśmy Galerie Bałtycką. Droga do niej była co prawda długa, bo szliśmy w całkiem innym kierunku - aleee dotarliśmy :) Mikołaju, na święta możesz podarowac mi taka czapke :)
Po wycieczce nadszedł czas na nocleg u MacLaro. Efekt był taki:


A teraz w oczekiwaniu na niemca Dawida - porobie sobie testy z potopu ,o.

niedziela, 2 października 2011

2 października

Hej!
Tak na początku to powiem, że miałam bardzo udany weekend z moim kochanym M. :)A tak poza tym to szkoda, ze już mamy niedziele(godz. 21:37),a jutro praca klasowa z biologii na pierwszej lekcji. Wyśmienicie.
Także , zabieram się do nauki z filiżanką pomarańczowo-guaranowej herbaty firmy Tetley i holandzkie orzechy w czekoladzie, mniam!


Zdjęcie nie mojego autorstwa,a http://www.photoblog.pl/yvonnne