![]() |
| zdjęcie zrobione o godz.ok. 7 |
W ostatnim czasie sporo się działo - Gdańsk i nadzieje z YCD, gdzie moim zdaniem program podupada i to znacznie - na casting na moje i Mateusza oczy było ok.100 osób, z czego podobno na ten właściwy casting dostało się 20 ... hmm, no nie ciekawie. A tu dowód: Na casting programu YCD w Gdańsku przyszła tylko garstka tancerzy. Zobaczcie zdjęcia i film. Poza tymstaliśmy od 7 jak głupki i czekaliśmy w mrozie, aż nas wpuszczą. A kiedy wpuścili ? 3 godziny później, gdzie nie czułam już palców.
![]() | |||
| czapko kapturo szalik z kieszeniami :D - River Island |
Później zwiedziliśmy Galerie Bałtycką. Droga do niej była co prawda długa, bo szliśmy w całkiem innym kierunku - aleee dotarliśmy :) Mikołaju, na święta możesz podarowac mi taka czapke :)
Po wycieczce nadszedł czas na nocleg u MacLaro. Efekt był taki:
A teraz w oczekiwaniu na niemca Dawida - porobie sobie testy z potopu ,o.



Brak komentarzy:
Prześlij komentarz